Kalendarz wydarzeń

Student Party Night

Bowling Rodło 20.06.2018

Reklama

Molino Club - Piła

Ocena: Brak ocen

Informacje o klubie

NazwaMolino Club
AdresDąbrowskiego 4
Godziny otwarciaPt. - Sob.: 17:00 - 04:00 Niedz.: 17:00 - 00:00
RezydenciNeevald, Bartes, Pequeno
Kontakt tel.67 353 30 58
Strona wwwhttp://www.molino.pila.pl
E-mailclub@molino.pila.pl
GastronomiaLunche Obiady


Live for the moment – nasycone klubowym dźwiękiem, piątkowe noce w Molino Club to cykl imprez przygotowanych przez naszych Exclusive Residentów – neeValda, Bartesa i Pequeno.

Co piątek będzie można usłyszeć również innych, znanych artystów polskiej i zagranicznej sceny klubowej. DJ’ki, DJ’e, wokaliści i najlepsi instrumentaliści zadbają, by Twój weekend rozpoczął się przy wyjątkowych dźwiękach w Molino Club.

Na parkiecie Molino Club będziecie mogli tańczyć przy wyjątkowo dobrze wyselekcjonowanej klubowej muzyce, odpowiadającej najmodniejszym światowym trendom gatunku.

Live in the moment jest również muzyczną rozgrzewką przed czymś większym… spektakularnym… czymś, co w nieodległej przyszłości zmieni Wasze postrzeganie muzyki jak i szeroko pojętej kultury klubowej…

Live in the moment w Molino, to muzyka house na najwyższym, światowym poziomie i klimat najlepszych klubowych miejsc naszego globu.

...

Sobotnie noce w Molino Club to imprezy z cyklu Cocktail Mix Party, podczas których rezydent – DJ Kris Cross wraz z gośćmi – zabiera Was na muzyczną ucztę, łącząc ze smakiem rozmaite gatunki muzyczne z soczystym brzmieniem klubowych bitów. Tego wieczoru na parkiecie królują wyjątkowe przeboje minionych lat, po utwory aktualnie goszczące na szczytach list przebojów.

Wyjątkowy klimat panujący podczas sobotnich imprez w Molino Club sprawia, że każda kolejna impreza w Pile, nie będzie już taka jak dawniej.

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieKomentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję